Православни катихета
Децембар 12, 2019, 05:51:29 *
Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије
Вести: За повратак на сајт катихета кликните овде.

Почетна   Помоћ Претрага Пријављивање Регистрација  
Странице: [1]
  Штампај  
Аутор Тема: Растпуст пре времена  (Прочитано 4742 пута)
0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.
Душица Стојковић
Катихета
**
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 51

« послато: Децембар 15, 2009, 12:44:07 »

Баш ме занима како ви гледате на целу ову причу. Мене много  нервира. Као да деца грип добијају у школи, а не на журкама. Мислим, они не долазе у школу кад се двапут накашљу, а камо ли са грипом и температуром. Журке, пак, не пропуштају. Добро, можда ови мали основци могу да се распусте, али ови средњошколци- они ће баш да се ''распусте''. И зашто баш просвета мора да има министра из СПС-а?
Сачувана
jelena petranovic
Катихета
**
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 55

« Одговор #1 послато: Децембар 16, 2009, 12:32:15 »

Sto se mene tice, mogao je da pocne i od ovog ponedeljka jer sam bolesna(ali ici cu jos ove nedelje u skolu jer mi ne odgovara da dobijam 65%plate),a i vreme je ocajno, pa da nije skole ne bih ni izlazila iz kuce uopste osim ako bas ne moram, obzirom na vremenske uslove dosao je u pravi cas, tj.mogao je i ranije; a da nije ta 2(subjektivna) faktora (tj.da sam zdrava i da je vreme lepo) mislim da bi se moglo ici u skolu dokle je i planirano
Сачувана
miljan belojica
Млађи катихета
*
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 1

« Одговор #2 послато: Децембар 21, 2009, 09:15:00 »

Bilo kako bilo, trebali bi se dogovarati oko proslave i propratnog programa za Svetog Savu. Pozdrav
Сачувана
Странице: [1]
  Штампај  

Пребаци се на:  

Покреће MySQL Покреће PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines | Српски превод: Јован Турањанин Исправан XHTML 1.0! Исправан CSS!