Православни катихета
Јун 19, 2019, 04:45:12 *
Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије
Вести: За повратак на сајт катихета кликните овде.

Почетна   Помоћ Претрага Пријављивање Регистрација  
Гласање
Питање: Следећи семинар који је најпотребнији вероучитељима је:
Из области педагогике и педагошког приступа деци
Из теолошких догматских тема
О конкретним канонским питањима вере
О методама припреме наставног часа
Неки други

Странице: 1 [2]
  Штампај  
Аутор Тема: Семинар вероучитеља Београда  (Прочитано 14112 пута)
0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.
Бамби
Катихета
**
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 69

« Одговор #15 послато: Април 08, 2010, 03:53:41 »

Spavao sam u frizideru, k'o Bata Zivotinja u onom filmu. Опуштен
Зеленко Е, вала Радомире, што би рек'о мој класић из војске (из околине Крушевца ако се добро сећам): "Све си блесав!"  Зеленко
За раније још којекако, ал слушам ове године у нашој школи кукају како им Министарство не рефундира неке семинаре, па су у хаосу живом и за слање "озбиљнијих кандидата" тј. оних које закон већ качи за те сате, а не ту још и вероучитеље (које иначе апсолутно поштују, да ме неко несхвати погрешно! - ја први бих тако резоновао у датој ситуацији!) који нису за сада у тој обавези!

Него друштво, нећу овако да се играм!!  Запрепашћен Сви се наврзли истовремено на ову тему и не могу више да "по'ватам" кад ко шта пише и на шта кад одговара!?!?!?  Молим?  Неодлучан  Језик

Ево га опет!??!? Сад Пеца!? Шта сад он оћиде?!?   Намигивање Језик
« Последња измена: Април 08, 2010, 03:55:27 Бамби » Сачувана

„Љубав је једини ваздух који сам удисао, и осмех једини језик који на свету разумем.“ 
                                                                                                                     - Мирослав Мика Антић
Бамби
Катихета
**
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 69

« Одговор #16 послато: Април 08, 2010, 04:06:45 »

Узгред буди речено - Пецо сјајан ти је аватарчек - Круг је легенда! Смешко
Таман мало да се шаренимо - уби ме оно сивило са почетка нашег дружења форумашког!  Смешко
Сачувана

„Љубав је једини ваздух који сам удисао, и осмех једини језик који на свету разумем.“ 
                                                                                                                     - Мирослав Мика Антић
dusko maksimovic
Старији катихета
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 117

« Одговор #17 послато: Април 18, 2010, 11:40:11 »

Ја сам такође присуствовао том семинару у организацији Човекољубља, одличан семинар! И дан данас, сваког првог децембра (а прошла су два Смешко ) причам о ХИВ вирусу - имам и презентацију (хвала Богу имам и услове у школи да предајем о теми преко презентације путем пројектора)! Планирао сам сам да урадим презентацију и о алкохолизму, али никако да се наканим ... Тужан
Сачувана
jelena petranovic
Катихета
**
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 55

« Одговор #18 послато: Април 21, 2010, 05:46:00 »

Pa mi jos uvek ne moramo da skupimo te bodove sa seminara, dok nam je status takav kakav je?
Сачувана
radomir marinkovic
Глобални Модератор
Старији катихета
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 185

« Одговор #19 послато: Април 22, 2010, 04:27:10 »

Морамо да размишљамо као мудре девојке. Смешко
Сачувана
Странице: 1 [2]
  Штампај  

Пребаци се на:  

Покреће MySQL Покреће PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines | Српски превод: Јован Турањанин Исправан XHTML 1.0! Исправан CSS!