Православни катихета
Март 21, 2019, 07:08:09 *
Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије
Вести: За повратак на сајт катихета кликните овде.

Почетна   Помоћ Претрага Пријављивање Регистрација  
Странице: 1 [2]
  Штампај  
Аутор Тема: Predlog  (Прочитано 14397 пута)
0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.
Бамби
Катихета
**
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 69

« Одговор #15 послато: Март 01, 2010, 06:30:53 »

Чисто када већ овде "осух паљбу"  Намигивање (надам се да је до краја испало видљиво да је то био само покушај конструктивне критике!) ред је да овде и кажем да су ме више него пријатно изненадили овогодишњим системом да се дају теме/поглавља из релевантних књига (кад већ нема нека посебна), те да се касније питања дају из истих (те као на такмичењима из историје где ми је брат ишао - иста књига, одн. овде иста поглавља - служе за ниже и више рангове такмичења, а разлика је просто само у тежини питања које се формира из оквира истог градива)! Свака част!! А да не спомињем колико им се у моје име и у име других колега захваљујем што су нас спасили огромног еxтра посла ове године! Спаси Бог на разумевању!
Толико за овде, пошто видим да је колега Предраг Ђукнић покренуо подтему за такмичење - са коментарима се пребацујем тамо!  Намигивање Cheesy
Сачувана

„Љубав је једини ваздух који сам удисао, и осмех једини језик који на свету разумем.“ 
                                                                                                                     - Мирослав Мика Антић
Странице: 1 [2]
  Штампај  

Пребаци се на:  

Покреће MySQL Покреће PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines | Српски превод: Јован Турањанин Исправан XHTML 1.0! Исправан CSS!