Православни катихета
Октобар 19, 2019, 06:14:15 *
Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије
Вести: За повратак на сајт катихета кликните овде.

Почетна   Помоћ Претрага Пријављивање Регистрација  
Странице: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Штампај  
Аутор Тема: такмичење 2011.  (Прочитано 107467 пута)
0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.
dusko maksimovic
Старији катихета
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 117

« Одговор #45 послато: Март 11, 2011, 08:05:11 »

ахахахахахахахаха ... баш сам се лепо насмејао ... ахахахахахахахаха ... на грешкама се учи ... Смешко А ако не буде тако, онда важи правило - на грешкама се учимо ... Смешко
Сачувана
perica obradovic
Катихета
**
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 74

« Одговор #46 послато: Март 11, 2011, 08:06:29 »

Мени заиста није јасно откуд толика количина емоција код деце кад је у питању квиз из веронауке.
Нисам чуо да толико драме на другим такмичењима.
Једна моја ученица је пре две године неутешно плакала јер јој је делимично признат одговор на једно питање, иако је победила Запрепашћен Ништа није имало ефекта што сам им говорио да се не оптерећују и да је то забава и дружење за које сви добију симболичне награде.

Не знам да ли то колеге направе фаму од тога, али нисам ништа слично приметио кад их доведу тамо. Напротив. Понашају се потпуно индиферентно.
Сачувана

Бити хришћанин значи бити аутентичан човек, а Христов...
vladimir pekic
Млађи катихета
*
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 41

« Одговор #47 послато: Март 12, 2011, 12:08:06 »

Са малим закашњењем; али када је у питању време кад смо добили питања, то је било још почетком децембра и то од Сандре Дабић. Једини проблем је био да је тада постојала намера да се одвоје посебно гимназије а посебно стручне школе, па сам ја као координатор питања тада проследио само колегама из стручних школа. Тек пре две недеље тј. 23. фебруара сам послао питања колегама са нашег актива који раде у гимназијама. Тако је било само из недоумице да ли ће се гимназије такмичити одвојено.
Мислим да ученици могу да се спреме ако јер две и по недеље су довољне да свако од њих научи по 20 одговора. А и да не науче, па шта! Моји ђаци никад нису победили на квизу, нити сам их ја приморавао или наговарао на то. Смо да се потруде колико они могу да то науче. И за мене су већ урадили све. А сад да ли ће бити први, или последњи, или можда у несрећној средини... неверминд!
Сачувана
Бамби
Катихета
**
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 69

« Одговор #48 послато: Март 12, 2011, 05:31:02 »

Само од срца да се захвалим колегама Радомиру Маринковићу и Владимиру Пекићу на њиховом огромном труду и невиђеној помоћи!!!
Спасили сте ме ем даљег скенирања, ем за ову верзију могу без проблема да измољакам управу у школи да ми изађу у сусрет да је одштампамо за мојих до краја 7 пријављених ђака!  Смешко

Цитат
Odogovori su radjeni na osnovu navedene literature. Neki deluju preopsirno, neki su u dve recenice... Mozda je moglo bolje...  Неодлучан

Као прво моје лично мишљење је да вам је управо квалитет скрипте то што се нисте плашили да нека питања буду и мало дужа од просека! Такође вам је огроман квалитет и то што наглашавате - да се скрипта држи наведене литературе, тако да нема после неко да каже дотични одговор не ваља а дете се држало скрипте!?!
Иначе скриптица је (на овај први брзински преглед) суперишка!! Кратка, јасна, прегледна, покривена сва питања,...   Смешко
Спаси Бог на труду и вашој несебичној љубави!  Смешко

Ево, већ је проследих ђацима, који ће је још како доживети као олакшање након мојих дискова "Привремени 1", "Привремени 2",...  Намигивање
Сачувана

„Љубав је једини ваздух који сам удисао, и осмех једини језик који на свету разумем.“ 
                                                                                                                     - Мирослав Мика Антић
Бамби
Катихета
**
Ван мреже Ван мреже

« Одговор #49 послато: Март 12, 2011, 06:05:33 »

Цитат
Имам један предлог! Не би било лоше да се одштампа примерак одговора да комисија има пред собом ... нпр. нека Канцеларија одштампа ове одговоре и за основну и за средњу школу и да дамо комисији, јер се дешава да дође до неспоразума, додуше, код нас није било суза, али ...
Цитат
O tome moramo da se dogovorimo 19., a koordinatori bi onda morali da ove odgovore proslede svim verouciteljima.

Само да јавим да не знам како је код осталих и шта сте се и да ли договарали на састанку координатора (ако га је уопште било, пошто се помиње 19.) - али наш координатор нам је свима проследио поменуту скрипту (наравно са битним нагласком да она није обавезујућа ако некоме не одговара), тако да неки у пракси већ остварују конкретне и конструктивне предлоге са форума! Смешко

Велика похвала за нашег Змаја од шефа актива - Александра Бјелицу! Жао ми је и нека ми не замере остали "шефови", али причам на основу искуства које сам у прилици да имам! Наш Змајчек вечито међу првима прослеђује обавештења која год стижу, није му тешко да када је фрка због нас у неким моментима шета до наших школа, доноси нам материјал,...!?!! Легенда!! Смешко

Морао сам ово да кажем, тако да му Бог био у помоћи да се не погорди!  Намигивање Зеленко
« Последња измена: Март 12, 2011, 06:11:14 Бамби » Сачувана

„Љубав је једини ваздух који сам удисао, и осмех једини језик који на свету разумем.“ 
                                                                                                                     - Мирослав Мика Антић
vladimir pekic
Млађи катихета
*
Ван мреже Ван мреже

« Одговор #50 послато: Март 12, 2011, 07:48:46 »

Једна мала допуна.
У изради одговора на питања за квиз је доста учинио колега Славиша Костић који је у истом активу као и ја и који је написао већину одговора, па сам ја, уз његов благослов, то све допунио и прерадио. Тако да у својим молитвама најпре њега спомињете!
Наравно, поред мене и Раје!  Намигивање
Сачувана
Бамби
Катихета
**
Ван мреже Ван мреже

« Одговор #51 послато: Март 14, 2011, 11:17:05 »

Е, у том случају нека нам Господ уз вас двојицу - на млого година поживи и брата Славишу и неизмерном љубављу Својом нека свима вама узврати на вашу љубав и труд! Смешко Једино нека не замери - ја данас управо одштампах у школи ђацима и себи скрипту са назнаком само вас двојице као аутора! Тужан Сори. - Касно обиђох форумче!
Сачувана

- Мирослав Мика Антић
dusko maksimovic
Старији катихета
Ван мреже Ван мреже

« Одговор #52 послато: Март 15, 2011, 06:47:36 »

Амин! Свима нам је лакше уз ове одговоре! А, то што си изоставио колегу Славишу је неопростиво! Смешко Видиш да треба чешће посећивати форум! Смешко
Сачувана
vladimir pekic
Млађи катихета
*
Ван мреже Ван мреже

« Одговор #53 послато: Март 16, 2011, 11:02:06 »

Смешко
Сачувана
Предраг Ђукнић
Глобални Модератор
Млађи катихета
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 43

« Одговор #54 послато: Март 17, 2011, 08:32:44 »

Хвала свим знаним и незнаним колегама који су направили скрипту за средњошколце!
Сачувана
radomir marinkovic
Глобални Модератор
Старији катихета
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 185

« Одговор #55 послато: Март 23, 2011, 11:21:17 »

Kolega Sasa Tosanovic mi je poslao neku staru verziju diplome koju sam ja malo obradio. Ako zelite da je odstampate i podelite djacima, izvolite. Nista fascinantno, ali verujem da ce im biti drago... Prosledite i ostalim katihetama i koordinatorima cije mejlove imate.
Pozz
Сачувана
radomir marinkovic
Глобални Модератор
Старији катихета
Ван мреже Ван мреже

« Одговор #56 послато: Март 23, 2011, 11:27:48 »

Verzija za devojcice.
Сачувана
perica obradovic
Катихета
**
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 74

« Одговор #57 послато: Март 23, 2011, 11:38:30 »

Hvala. Potpuno sam zaboravio na ovo. Nije loše. Moglo je i bolje, ali dobro je i ovo Смешко
Сачувана

Бити хришћанин значи бити аутентичан човек, а Христов...
dusko maksimovic
Старији катихета
Ван мреже Ван мреже

« Одговор #58 послато: Март 24, 2011, 07:47:22 »

Ау, и ја сам скроз заборавио ове године на захвалнице! Прве и друге године сам им и ја делио захвалницу коју је урадио колега Бамби! Имао је верзију и за школу, не само за ђаке! Надам се да ће поделити и он са нама своју верзију тих похвалница! А задње две године сам им делио оне похвалнице које делимо матурантима, наравно са пригодним текстом - парола, снађи се ... Смешко
Сачувана
radomir marinkovic
Глобални Модератор
Старији катихета
Ван мреже Ван мреже

« Одговор #59 послато: Март 24, 2011, 09:36:50 »

Bas smo likovi... Sve smo ostavili za poslednji dan. Опуштен Za sve je kriva jevandjelska prica koja nas uci da Bog one sto su radili 1 min. jednako prima kao i one sto su rintali citav dan. Зеленко Predlazem da se taj odeljak izbaci iz srpskog prevoda!  Смешко
Сачувана
Странице: 1 2 3 [4] 5 6 7
  Штампај  

Пребаци се на:  

Покреће MySQL Покреће PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines | Српски превод: Јован Турањанин Исправан XHTML 1.0! Исправан CSS!