Православни катихета
Јул 21, 2019, 06:50:39 *
Добродошли, Гост. Молим вас пријавите се или се региструјте.

Пријавите се корисничким именом, лозинком и дужином сесије
Вести: За повратак на сајт катихета кликните овде.

Почетна   Помоћ Претрага Пријављивање Регистрација  
Странице: 1 ... 5 6 [7]
  Штампај  
Аутор Тема: такмичење 2011.  (Прочитано 106955 пута)
0 чланова и 1 гост прегледају ову тему.
radomir marinkovic
Глобални Модератор
Старији катихета
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 185

« Одговор #90 послато: Март 30, 2011, 08:17:30 »

Ponavljam - nije takmicenje, vec kviz.  Намигивање
Nije problem u decku, njemu svaka cast... Samo, pomalo pocinjem da sumnjam u one price - "ne mogu da sastavim ekipu", a onda dovede "genija" i pobedi.  Усне су ми запечаћене Pogotovo kad je rec o gimnazijama... Ako mi, koji radimo u gimnazijama, ne mozemo da nadjemo bar 20 klinaca koji su zainteresovani za ovakav vid duzenja, sta da rade kolege iz MOC-a?  Језик
Сачувана
dusko maksimovic
Старији катихета
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 117

« Одговор #91 послато: Март 31, 2011, 01:32:06 »

Ако ће да буде квиз, онда треба све ово другачије да изгледа, за сада је такмичење са квиз питањима. Смешко
Штета што ове године није било дидактичких игара! 
Искрено, питања изненађења су чиста срећа - одувек су то и била - једна екипа добије ултра, мега, гига тешко питање, а друга лакше, и тако се дође до победника, никако другачије! Често се деси да неко из екипе зна питање које је добила друга школа, али нема право на одговор, често се деси да буду изузетно тешка питања за све, понекад изузетно лака питања за све, а понекад једни добију тешко питање, а други лако, и ето нама победника! Због свих тих изузетака није ни битно ко је победник - сви су победници - чим су се пријавили!
А шта да раде колеге које организују школско такмичење (нпр. пријави се више од 5 ученика) и нпр. тај геније добије највише поена?! Како њему рећи, жао ми је, не можеш на квиз јер све знаш?!
Сачувана
radomir marinkovic
Глобални Модератор
Старији катихета
Ван мреже Ван мреже

Поруке: 185

« Одговор #92 послато: Март 31, 2011, 06:00:04 »

Ne moraju da organizuju i neka ovima kazu da treba i drugima dati sansu da se malo zabave, upoznaju nove ljude i dobiju neku nagradicu.
Da, steta sto nije bilo igara, ali to je tema za Odbor na koji mozete (i na koji ste mogli) da uticete svojim idejama preko koordinatora i savetnika.
Ja licno nisam preterano zainteresovan za organizcuju i osmisljavanje ovakvih akcija, ali cu rado preneti sve vase ideje episkopu i ostali clanovima Odbora.
Sad odoh u pozoriste... Намигивање
Сачувана
Странице: 1 ... 5 6 [7]
  Штампај  

Пребаци се на:  

Покреће MySQL Покреће PHP Powered by SMF 1.1.19 | SMF © 2006-2009, Simple Machines | Српски превод: Јован Турањанин Исправан XHTML 1.0! Исправан CSS!